-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Придбання пально-мастильних матеріалів (талонів, "смарт-карт")
Тендер Prozorro UA-2017-10-10-001938-b
Бензин А-95 (талони) - 11072 л; дизельне паливо (талони) - 11590 л; дизельне паливо для генераторів (талони) - 5252 л
Торги не відбулися
675 244.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 752.44 UAH
мін. крок: 1% або 6 752.44 UAH
Період уточнення:
10.10.2017 21:19 - 16.10.2017 16:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим