• Відкриті торги
  • Мультилотова
  • КЕП

Придбання пально-мастильних матеріалів (талонів, "смарт-карт")

Лот 1 - Аі-95 (талони) - 16350 л; Лот 2 - дизельне паливо (талони) - 12390 л; Лот 3 - дизельне паливо для опалення та для роботи дизель-генераторів (талони) - 5320 л

Завершена

995 244.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 1 516.29 UAH
Номер: a3d9a5a0b9a04a3e86aa5cb468a50900
Внутрішній номер закупівлі: 1463565
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-11-08-002588-c   
Замовник: Одеська митниця ДФС
Контактна особа: Стрілка Людмила +380487342825 od.sklad@customs.sfs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 995 244.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 08.11.2017 16:06 - 13.11.2017 17:00
Період прийому пропозицій: 08.11.2017 16:06 - 23.11.2017 17:00
Аукціон: 24.11.2017 13:28 - 24.11.2017 14:49
Період кваліфікації: 24.11.2017 14:49 - 01.12.2017 12:03
Період завантаження договору: 24.11.2017 14:49 - 14.12.2017 14:49

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴490 500.00 Лот 1. Аі-95
  • Лот №2 ₴353 115.00 Лот 2. Дизельне паливо
  • Лот №3 ₴151 629.00 Лот 3. Дизельне паливо для опалення та для роботи дизель-генераторів