-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Придбання пально-мастильних матеріалів (талонів, "смарт-карт")
Тендер Prozorro UA-2017-11-08-002588-c
Лот 1 - Аі-95 (талони) - 16350 л; Лот 2 - дизельне паливо (талони) - 12390 л; Лот 3 - дизельне паливо для опалення та для роботи дизель-генераторів (талони) - 5320 л
Завершена
995 244.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 1 516.29 UAH
мін. крок: 0.2% або 1 516.29 UAH
Період оскарження:
08.11.2017 16:06 - 19.11.2017 00:00
Нічого не знайдено.