-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Придбання пально-мастильних матеріалів (талонів, «смарт-карт»): бензин А-95
Тендер Prozorro UA-2019-07-17-000502-a
Джерело фінансування - Загальний фонд Державного бюджету України
Торги відмінено
420 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 200.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 200.00 UAH
Номер:
7a711cce74074179859be9ce2c59ecb5
Внутрішній номер закупівлі:
3586475
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-07-17-000502-a
Замовник:
Одеська митниця ДФС
×
-
Код ЄДРПОУ:
39441717
-
Адреса:
65078, Україна, Одеська обл., Одеса, м.Одеса, вул.Гайдара, 21 а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Стрілка Людмила Василівна +380487842518 od.sklad@customs.sfs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
420 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 200.00 UAH
Період уточнення:
17.07.2019 12:10 - 22.07.2019 17:00
Період прийому пропозицій:
17.07.2019 12:10 - 01.08.2019 17:00
Аукціон:
02.08.2019 12:16 - 02.08.2019 12:43
Період кваліфікації:
02.08.2019 12:43 - 09.08.2019 12:19
Період завантаження договору:
02.08.2019 12:43 - 22.08.2019 12:43
Умови оплати:
інша подія - 100%
- Подіяінша подія
- ОписРозрахунок проводиться за фактично переданий Товар після підписання Сторонами Акту прийняття-передачі Товару на підставі видаткової накладної та рахунку за умови надходження коштів з Державного бюджету України на реєстраційний рахунок Покупця на зазначені цілі, відсутності виконавчих документів на безспірне стягнення коштів з реєстраційних рахунків Покупця та з урахуванням помісячного плану асигнувань до кошторису Покупця.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Придбання пально-мастильних матеріалів (талонів, «смарт-карт»): бензин А-95
Кількість
15000 літр
Період постачання
до 27.09.2019
Інформація про скасування
Номер:
530cbaf8326c4786a6fa5926b93cc3db
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Неможливість усунення порушень, що виникли через виявлення порушення законодавства з питань публічних закупівель, згідно абз.3 ч.1 ст 31 Закону України "Про публічні закупівлі"
Дата опублікування:
06.09.2019 15:54
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Катран
Оскарження: 02.08.2019 12:43 - 20.08.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32935905
-
Контактна особа:
Саричев Віктор Михайлович +380487380391 katran7380391@gmail.com
-
Адреса:
67622, Україна, Одеська область, Березань, 35 км шосе Одеса-Кишинів
Оскарження: 02.08.2019 12:43 - 20.08.2019 00:00
Початкова пропозиція
376 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
376 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.08.2019 12:19
Документи
70
Скарги
0
ПП "ОККО КОНТРАКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36248687
-
Контактна особа:
Микола Дергало +380677196585 mderhalo@gng.com.ua
-
Адреса:
04070, Україна, Київська область, Київ, вул. Набережно-Хрещатицька 15-17/18
Початкова пропозиція
404 550.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
400 350.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
14
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВОГ КАРД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42264086
-
Контактна особа:
Мастюгін Сергій 380504342627, 380979254262 serhii.mastiuhin@wog.ua
-
Адреса:
43010, Україна, Волинська область, Луцьк, вулиця Кременецька,38
Початкова пропозиція
405 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
400 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
17
Скарги
0
Контракти
Номер:
b7098ae575564656835b14c3a30b2112
Ідентифікатор договору:
UA-2019-07-17-000502-a-b1
Постачальник:
ТОВ Катран
×
-
Код ЄДРПОУ:
32935905
-
Контактна особа:
Саричев Віктор Михайлович +380487380391 katran7380391@gmail.com
-
Адреса:
67622, Україна, Одеська область, Березань, 35 км шосе Одеса-Кишинів
Сума договору:
376 800.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
376 800.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації