-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Придбання паливно-мастильних матеріалів
Тендер Prozorro UA-2017-05-17-000461-a
Бензин А-95: згідно ДТСУ 463:2001 кінець кипіння С не менше 85,0 концентрація фактичних смол мг на 100 см. куб. не більше 5,0 октанове число, не менше 95,0 масова частка сірки %, не більш 0,015 масова частка бензолу % не більше 5,0 масова частка кисню % 2,7 тиск насищених парів бензину кПа не більше 79,9
Торги відмінено
75 868.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 758.68 UAH
мін. крок: 1% або 758.68 UAH
Номер:
cf631ebddee740ae9114dc104b8dc05d
Внутрішній номер закупівлі:
889329
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-05-17-000461-a
Замовник:
Одеська митниця ДФС
×
-
Код ЄДРПОУ:
39441717
-
Адреса:
65078, Україна, Одеська обл., Одеса, м.Одеса, вул.Гайдара, 21 а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Санюк Одеська митниця ДФС Одеська +380487342825 od.bux@customs.sfs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
75 868.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
758.68 UAH
Період уточнення:
17.05.2017 15:24 - 22.05.2017 15:30
Період прийому пропозицій:
17.05.2017 15:24 - 01.06.2017 15:30
Аукціон:
02.06.2017 13:22 - 02.06.2017 13:55
Період кваліфікації:
з 02.06.2017 13:55
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А95
Кількість
2918 літр
Період постачання
01.01.2017 - 31.12.2017
Інформація про скасування
Номер:
e470de9b9a0f4734883bd1bb38a9c1aa
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Виходячи з загальної очікуваної вартості придбання пально-мастильних матеріалів у 2017 році за ДК 021:2015 – 09130000-9 (Нафта і дистиляти) - 199180,00 грн., що передбачено Додатком до річного плану закупівель на 2017 рік Одеської митниці ДФС, закупівля бензину А-95 – 2918 л на суму 75868 грн. (номер у ЦБД UA-2017-05-17-000461-a) є допороговою. При розміщенні оголошення про проведення тендеру в електронній системі закупівель, тип процедури відобразився як «відкриті торги». У зв’язку з відсутністю технічної можливості виправити тип процедури з «відкритих торгів» на «допорогову закупівлю» та необхідністю приведення процедури у відповідність до Закону України від 25 грудня 2015 № 922-VІIІ «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), Річного плану державних закупівель Одеської митниці ДФС на 2017 рік, а також на підставі ч.1 ст.31 Закону, вищезазначений тендер підлягає скасуванню на офіційному веб-порталі Уповноваженого органу через електронний майданчик Smarttender.biz.
Дата опублікування:
09.06.2017 16:58
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Катран
×
-
Код ЄДРПОУ:
32935905
-
Контактна особа:
Саричев Віктор Михайлович +380487380391 katran7380391@gmail.com
-
Адреса:
67622, Україна, Одеська область, Березань, 35 км шосе Одеса-Кишинів
Початкова пропозиція
67 055.64 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
66 296.96 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
16
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОТРЕЙД РЕСУРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33680859
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОТРЕЙД РЕСУРС" 067-334-09-54 tatyana.usova@wog.ua http://Wog.ua
-
Адреса:
43010, Україна, Волинська обл., Луцьк, ВУЛИЦЯ КРЕМЕНЕЦЬКА, будинок 38
Початкова пропозиція
68 397.92 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
66 938.92 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
3
Скарги
0
ТОВ "ІДЖІ ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40257915
-
Контактна особа:
Жанна Бородіна +380503886895 tender@iggroup.com.ua
-
Адреса:
65012, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. ТРАНСПОРТНА, буд. 5А
Початкова пропозиція
69 740.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
69 740.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
2
Скарги
0
ТОВ АЛЬЯНС ЕВОЛЮШН
×
-
Код ЄДРПОУ:
40473930
-
Контактна особа:
Венцева Світлана Миколаївна +380675570940 s.ventseva@gmail.com
-
Адреса:
49000, Украина, ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ, ДНІПРО, ВУЛ НАБЕРЕЖНА ПЕРЕМОГИ Д. 38
Початкова пропозиція
70 528.06 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
70 528.06 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
7
Скарги
0