• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Придбання паливно-мастильних матеріалів

Бензин А-95: згідно ДТСУ 463:2001 кінець кипіння С не менше 85,0 концентрація фактичних смол мг на 100 см. куб. не більше 5,0 октанове число, не менше 95,0 масова частка сірки %, не більш 0,015 масова частка бензолу % не більше 5,0 масова частка кисню % 2,7 тиск насищених парів бензину кПа не більше 79,9

Торги відмінено

75 868.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 758.68 UAH
Період уточнення: 17.05.2017 15:24 - 22.05.2017 15:30
Відповідь надана

Уточнення інформації про товар

Номер: fbf46e2e4f8142709098e0b8ed577e38
Дата опублікування: 19.05.2017 16:28
Опис: Підкажіть, будь ласка, мова йде про картки чи талони? У документації та проекті договору не чітко прописаний вид товару.
Відповідь: Картки або талони
Дата відповіді: 22.05.2017 16:33