-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Придбання паливно-мастильних матеріалів для дизель-генераторів митниці
Тендер Prozorro UA-2017-05-17-000519-c
Дизельне паливо: згідно ДТСУ 4840:2007 кінематична в’язкість при температурі 40 градусів мм2/с. у межах 2,00-4,50 цетановий індекс, не менше 46,0 цетанове число, не менше 51,0 зміст сірки мг/кг, не більш 50 щільність при температурі15 градусів С в межах 820-845 зольність %, не більш 0,01 температура спалаху в закритому сігле, не нижче 55
Торги відмінено
13 440.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 134.40 UAH
мін. крок: 1% або 134.40 UAH
Номер:
878fcc96d32b49819275ce37466276a4
Внутрішній номер закупівлі:
889322
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-05-17-000519-c
Замовник:
Одеська митниця ДФС
×
-
Код ЄДРПОУ:
39441717
-
Адреса:
65078, Україна, Одеська обл., Одеса, м.Одеса, вул.Гайдара, 21 а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Санюк Одеська митниця ДФС Одеська +380487342825 od.bux@customs.sfs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
13 440.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
134.40 UAH
Період уточнення:
17.05.2017 15:31 - 22.05.2017 15:34
Період прийому пропозицій:
17.05.2017 15:31 - 01.06.2017 15:34
Аукціон:
02.06.2017 14:50 - 02.06.2017 15:23
Період кваліфікації:
з 02.06.2017 15:23
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДП для дизель-генераторів
Кількість
560 літр
Період постачання
01.01.2017 - 31.12.2017
Інформація про скасування
Номер:
0bd52e6df6f04ff891c3eb3540f8c32e
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Виходячи з загальної очікуваної вартості придбання пально-мастильних матеріалів у 2017 році за ДК 021:2015 – 09130000-9 (Нафта і дистиляти) - 199180,00 грн., що передбачено Додатком до річного плану закупівель на 2017 рік Одеської митниці ДФС, закупівля дизельного палива для дизель-генераторів – 560 л на суму 13440 грн. (номер у ЦБД UA-2017-05-17-000519-c) є допороговою. При розміщенні оголошення про проведення тендеру в електронній системі закупівель, тип процедури відобразився як «відкриті торги». У зв’язку з відсутністю технічної можливості виправити тип процедури з «відкритих торгів» на «допорогову закупівлю» та необхідністю приведення процедури у відповідність до Закону України від 25 грудня 2015 № 922-VІIІ «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), Річного плану державних закупівель Одеської митниці ДФС на 2017 рік, а також на підставі ч.1 ст.31 Закону, вищезазначений тендер підлягає скасуванню на офіційному веб-порталі Уповноваженого органу через електронний майданчик Smarttender.biz.
Дата опублікування:
09.06.2017 16:56
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Катран
×
-
Код ЄДРПОУ:
32935905
-
Контактна особа:
Саричев Віктор Михайлович +380487380391 katran7380391@gmail.com
-
Адреса:
67622, Україна, Одеська область, Березань, 35 км шосе Одеса-Кишинів
Початкова пропозиція
11 244.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
11 244.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
17
Скарги
0
ПП "ОККО КОНТРАКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36248687
-
Контактна особа:
Ганна Тоноян +380677179624 gtonoian@gng.com.ua
-
Адреса:
04070, Україна, Київська область, Київ, вул. Набережно-Хрещатицька 15-17/18
Початкова пропозиція
11 692.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
11 692.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
13
Скарги
0
ТОВ "ІДЖІ ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40257915
-
Контактна особа:
Жанна Бородіна +380503886895 tender@iggroup.com.ua
-
Адреса:
65012, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. ТРАНСПОРТНА, буд. 5А
Початкова пропозиція
12 264.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
12 264.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
2
Скарги
0
ТОВ АЛЬЯНС ЕВОЛЮШН
×
-
Код ЄДРПОУ:
40473930
-
Контактна особа:
Венцева Світлана Миколаївна +380675570940 s.ventseva@gmail.com
-
Адреса:
49000, Украина, ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ, ДНІПРО, ВУЛ НАБЕРЕЖНА ПЕРЕМОГИ Д. 38
Початкова пропозиція
12 336.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
12 336.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
7
Скарги
0