• Відкриті торги
  • Мультилотова
  • КЕП

Придбання пально-мастильних матеріалів (талонів, "смарт-карт")

Лот 1 - А-95; Лот 2 - А-92; Лот 3 - дизельне паливо для дизель-генераторів; Лот 4 - дизельне паливо; Лот 5 - А-95 для електрогенераторів

Завершена

4 051 410.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 93.00 UAH
Номер: 386d6f56906a4f1585e7203975d653b4
Внутрішній номер закупівлі: 2491841
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-08-10-001845-b   
Замовник: Одеська митниця ДФС
Контактна особа: Стрілка Людмила Василівна +380487342821 od.sklad@customs.sfs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 4 051 410.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 10.08.2018 16:56 - 17.08.2018 17:00
Період прийому пропозицій: 10.08.2018 16:56 - 27.08.2018 17:00
Аукціон: 28.08.2018 11:21 - 28.08.2018 16:29
Період кваліфікації: 28.08.2018 16:29 - 04.10.2018 17:24
Період завантаження договору: 28.08.2018 16:29 - 17.09.2018 16:29

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴1 715 540.00 Лот 1.А-95
  • Лот №2 ₴458 800.00 Лот 2.А-92
  • Лот №3 ₴505 800.00 Лот 3.Дизельне паливо для дизель-генераторів
  • Лот №4 ₴1 361 970.00 Лот 4.Дизельне паливо
  • Лот №5 ₴9 300.00 Лот 5.А-95 для електрогенераторів