-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Придбання пально-мастильних матеріалів (талонів, «смарт-карт»): бензин А-95 для генераторів, дизельне паливо для дизель-генераторів
Тендер Prozorro UA-2019-11-15-001885-c
Джерело фінансування - Загальний фонд Державного бюджету України
Торги не відбулися
386 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 864.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 864.00 UAH
Номер:
05095eee5c6d4242aef90cb93f6488f3
Внутрішній номер закупівлі:
4022300
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-11-15-001885-c
Замовник:
Одеська митниця ДФС
×
-
Код ЄДРПОУ:
39441717
-
Адреса:
65078, Україна, Одеська обл., Одеса, м.Одеса, вул.Гайдара, 21 а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Стрілка Людмила Василівна +380487842518 od.sklad@customs.sfs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
386 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 864.00 UAH
Період уточнення:
15.11.2019 16:08 - 20.11.2019 16:30
Період прийому пропозицій:
15.11.2019 16:08 - 30.11.2019 16:30
Умови оплати:
інша подія - 100%
- Подіяінша подія
- ОписРозрахунок проводиться за фактично переданий Товар після підписання Сторонами Акту прийняття-передачі Товару на підставі видаткової накладної та рахунку за умови надходження коштів з Державного бюджету України на реєстраційний рахунок Покупця на зазначені цілі, відсутності виконавчих документів на безспірне стягнення коштів з реєстраційних рахунків Покупця та з урахуванням помісячного плану асигнувань до кошторису Покупця.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-95 для генераторів
Кількість
300 літр
Період постачання
до 24.12.2019
Дизельне паливо для дизель-генераторів
Кількість
13500 літр
Період постачання
до 24.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ТАТ ОЙЛ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42759541
-
Контактна особа:
Драч Олександр Васильович +380674888995 TATOIL.OD@GMAIL.COM
-
Адреса:
68001, Україна, Одеська область, Чорноморськ, Перемоги, буд.17
Початкова пропозиція
325 290.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
325 290.00 UAH з ПДВ
Документи
31
Скарги
0