-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015: 0911...×-
Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015: 09110000-3 — Тверде паливо
- ID: UA-2026-06-30-002770-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29685946
ПІВДЕННЕ КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ ЄДРПОУ: 26642351ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоКваліфікаціявід початку періоду пройшов 41 робочий день
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015: 0911...×-
Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015: 09110000-3 — Тверде паливо
- ID: UA-2026-06-30-002426-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29685624
ПІВДЕННЕ КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ ЄДРПОУ: 26642351ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015: 0911...×-
Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015: 09110000-3 — Тверде паливо
- ID: UA-2026-06-30-002007-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29685185
ПІВДЕННЕ КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ ЄДРПОУ: 26642351ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоКваліфікаціявід початку періоду пройшов 41 робочий день
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015: 0911...×-
Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015: 09110000-3 — Тверде паливо
- ID: UA-2026-06-04-013823-a
- Дата створення : 04.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29443955
ПІВДЕННЕ КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ ЄДРПОУ: 26642351ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоКваліфікаціявід початку періоду пройшло 49 робочих днів
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015: 0911...×-
Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015: 09110000-3 — Тверде паливо
- ID: UA-2026-06-04-013681-a
- Дата створення : 04.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29443810
ПІВДЕННЕ КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ ЄДРПОУ: 26642351ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоКваліфікаціявід початку періоду пройшло 49 робочих днів
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015: 0911...×-
Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015: 09110000-3 — Тверде паливо
- ID: UA-2026-06-04-013454-a
- Дата створення : 04.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29443580
ПІВДЕННЕ КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ ЄДРПОУ: 26642351ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015: 0911...×-
Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015: 09110000-3 — Тверде паливо
- ID: UA-2026-06-04-006231-a
- Дата створення : 04.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29436388
ПІВДЕННЕ КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ ЄДРПОУ: 26642351ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015: 0911...×-
Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015: 09110000-3 — Тверде паливо
- ID: UA-2026-06-04-005991-a
- Дата створення : 04.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29436155
ПІВДЕННЕ КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ ЄДРПОУ: 26642351ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015: 0911...×-
Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015: 09110000-3 — Тверде паливо
- ID: UA-2026-06-04-005638-a
- Дата створення : 04.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29435798
ПІВДЕННЕ КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ ЄДРПОУ: 26642351ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015: 0911...×-
Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015: 09110000-3 — Тверде паливо
- ID: UA-2026-05-29-005093-a
- Дата створення : 29.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29381722
ПІВДЕННЕ КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ ЄДРПОУ: 26642351ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля камʼяне марки ДГ (13-100)- ID: UA-2026-01-16-014471-a
- Дата створення : 16.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27943282
ПІВДЕННЕ КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ ЄДРПОУ: 26642351ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля камʼяне марки ДГ (13-100)- ID: UA-2026-01-16-014422-a
- Дата створення : 16.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27943237
ПІВДЕННЕ КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ ЄДРПОУ: 26642351ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля камʼяне марки ДГ (13-100)- ID: UA-2025-08-25-010722-a
- Дата створення : 25.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26233537
ПІВДЕННЕ КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ ЄДРПОУ: 26642351ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля камʼяне марки ДГ (13-100)- ID: UA-2025-08-25-008042-a
- Дата створення : 25.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26230893
ПІВДЕННЕ КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ ЄДРПОУ: 26642351ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля камʼяне марки ДГ (13-100)- ID: UA-2025-08-22-007094-a
- Дата створення : 22.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26217515
ПІВДЕННЕ КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ ЄДРПОУ: 26642351ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -