• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015: 09110000-3 — Тверде паливо

Торги відмінено

12 096 000.00 UAH з ПДВ
Номер: a48f795a72a14558a4a9681bf302fe23
Внутрішній номер закупівлі: 29443580
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-04-013454-a   
Замовник: ПІВДЕННЕ КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ
Контактна особа: Сергій Бойко +380730482528 pkeu.zamov@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 12 096 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 04.06.2026 16:55 - 11.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.06.2026 16:55 - 14.06.2026 12:00
Аукціон: 29.06.2026 11:49 - 29.06.2026 12:18
Період кваліфікації: з 29.06.2026 12:18

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 3519bf4b939c43e6bbb5ef606a6a084d
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Під час проведення процедури закупівлі виникли обставини та технічні перешкоди, які призвели до порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, які наразі неможливо усунути. Хронологія та сутність виявленого порушення полягає в наступному: 08.06.2026 року після 19:00 в електронній системі закупівель (на вебпорталі Уповноваженого органу) приватним підприємством «ВУГЛЕПОСТАЧАННЯ» була зареєстрована скарга на умови тендерної документації Замовника. 09.06.2026 року Замовник, діючи в межах строків розгляду запитів (згдіно пункту 54 Особливостей) та вимог учасників, опрацював звернення інших учасників закупівлі щодо надання роз'яснень та внесення корективів до тендерної документації. Керуючись принципами відкритості та з метою розширення кола потенційних учасників, Замовник вніс зміни до тендерної документації в ЕСЗ. Проте, через технічні причини, а саме відсутність відповідних автоматичних сповіщень (повідомлень про реєстрацію скарги) на авторизованому електронному майданчику, Замовник станом на момент вчинення дій 09.06.2026 року не був належним чином проінформований про факт подання та реєстрації скарги ПП «ВУГЛЕПОСТАЧАННЯ» в електронній системі. 10.06.2026 року вказана скарга була прийнята до розгляду Комісією Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель. У зв'язку із прийняттям скарги до розгляду, електронна система закупівель Prozorro автоматично заблокувала можливість вчинення будь-яких технічних дій Замовнику в межах цієї процедури закупівлі (зокрема, заблоковано технічну можливість внесення змін до ТД, відкликання змін або продовження строків) терміном до 29.06.2026 року. Відповідно до вимог пункту 67 Особливостей: «Після оприлюднення в електронній системі закупівель скарги електронна система закупівель автоматично зупиняє початок електронного аукціону. Замовнику забороняється вчиняти будь-які дії та приймати будь-які рішення щодо процедури закупівлі, у тому числі приймати рішення про відміну відкритих торгів, укладення договору про закупівлю, крім дій, спрямованих на усунення порушень, зазначених у скарзі». Оскільки Замовник здійснив технічні дії щодо оприлюднення нової редакції тендерної документації 09.06.2026 року (тобто вже в період після фактичної реєстрації скарги в системі), це призвело до технічного порушення вимог пункту 67 Особливостей. Відповідно до підпункту 2 пункту 50 Особливостей: «Замовник відміняє відкриті торги в разі: неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень, які неможливо усунути». Враховуючи викладене, оскільки вчинене процедурне порушення (внесення змін до ТД після подання скарги) виникло внаслідок технічних причин та є таким, що не може бути виправлене технічно чи юридично в межах поточної процедури, у Замовника виникає обов'язок відмінити відкриті торги.
Період оскарження: 29.06.2026 13:45 - 10.07.2026 00:00
Дата опублікування: 29.06.2026 13:45
Дата виконання: 10.07.2026 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴12 096 000.00 Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015: 09110000-3 — Тверде паливо