• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015: 09110000-3 — Тверде паливо

Торги відмінено

26 880 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 7217e305ab074ef6b98c678c7cf37fd7
Внутрішній номер закупівлі: 29381722
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-29-005093-a   
Замовник: ПІВДЕННЕ КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ
Контактна особа: Сергій Бойко +380730482528 pkeu.zamov@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 26 880 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 29.05.2026 13:09 - 06.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 29.05.2026 13:09 - 09.06.2026 12:00
Аукціон: 10.06.2026 15:06 - 10.06.2026 15:35
Період кваліфікації: з 10.06.2026 15:35

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 5fe00f1882ec47c4acc9d8cb78f95581
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Керуючись вимогами Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), приписами Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 року №1178 (далі – Особливості), Положенням про уповноважену особу, мною, уповноваженою особою, під час проведення процедури закупівлі за предметом «Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100)» (UA-2026-05-29-005093-a) виявлено порушення вимог Закону України «Про публічні закупівлі», яке полягає у відсутності в річному плані закупівель коду економічної класифікації видатків бюджету. Код економічної класифікації видатків бюджету є складовою економічної класифікації видатків бюджету та використовується для розмежування видатків бюджетних установ та одержувачів бюджетних коштів за економічними характеристиками операцій, які здійснюються відповідно до функцій держави та місцевого самоврядування. Економічна класифікація видатків бюджету забезпечує єдиний підхід до визначення економічної сутності видатків та їх здійснення учасниками бюджетного процесу. Відповідно, КЕКВ пов'язаний не лише з технічним заповненням інформації про закупівлю, а визначає економічний зміст відповідного бюджетного видатку. Згідно пункту 3 Особливостей замовники, що зобов’язані здійснювати публічні закупівлі товарів, робіт і послуг відповідно до Закону, проводять закупівлі з урахуванням цих Особливостей та з дотриманням принципів здійснення публічних закупівель, визначених Законом. Закон регламентує процедуру закупівлі як послідовність визначених законом етапів, на кожному з яких замовник вчиняє передбачені Законом дії. Відповідно до пункту 4 частини другої статті 4 Закону у річному плані закупівель повинна міститися, зокрема, інформація про код економічної класифікації видатків бюджету (для бюджетних коштів). Зазначена закупівля здійснюється за рахунок бюджетних коштів, у зв’язку з чим при формуванні та оприлюдненні річного плану закупівель Замовник був зобов’язаний вказанти код економічної класифікації видатків бюджету. Разом з тим у річному плані закупівель «UA-P-2026-05-29-005380-a», на підставі якого здійснюється зазначена закупівля, код економічної класифікації видатків бюджету відсутній, що не відповідає фактичним обставинам та наявним у Замовника видаткам. Враховуючи викладене, в опублікованій Замовником закупівлі виявлені порушення вимог пункту 4 частини другої статті 4 Закону. Відповідні рішення щодо встановлення порушень законодавства у сфері публічних закупівель, пов’язаних із відсутністю коду економічної класифікації видатків бюджету у річному плані закупівель, містяться у висновках органу державного фінансового контролю – Державної аудиторської служби України, зокрема: UA-2024-11-21-015175-a, UA-2025-03-06-013914-a, UA-2025-02-12-008592-a. Отже, орган державного фінансового контролю встановлює, що відсутність коду економічної класифікації видатків бюджету у річному плані закупівель за умови здійснення закупівлі за бюджетні кошти – є порушенням вимог Закону України «Про публічні закупівлі». При цьому, після оголошення процедури закупівлі функціонал електронної системи закупівель не передбачає можливості внесення змін до відповідного річного плану, на підставі якого було оголошено та розпочато процедуру закупівлі. Згідно з інформацією розміщеною на офіційному інформаційному ресурсі Prozorro-Інфобокс за посиланням https://infobox.prozorro.org/articles/koli-mozhna-vnositi-zmini-v-richniy-plan, функціоналом електронної системи закупівель передбачено, що річний план має, зокрема, статуси «Запланований», «Оголошено закупівлю» та «Скасований». При цьому внести зміни до річного плану можливо лише у разі, якщо план перебуває у статусі «Чернетка» або «Запланований». Для плану, який перебуває у статусі «Оголошено закупівлю», внесення змін не передбачено. Також Prozorro-Інфобокс зазначає (https://infobox.prozorro.org/updates/yak-pov-yazati-tender-ta-plan-zakupivli), що в статус «Оголошено закупівлю» план переходить після того, як Замовник оголосить процедуру за відповідним планом. Це означає, що план виконав своє призначення і процес перейшов на етап закупівл. Статус «Оголошено закупівлю» являється кінцевим у життєвому циклі Плану закупівлі і не передбачає можливості внесення змін. Таким чином, після оголошення процедури закупівлі та переходу відповідного річного плану у статус «Оголошено закупівлю» порушення пункту 4 частини другої статті 4 Закону набуло характеру неусувного, оскільки Замовник об'єктивно позбавлений технічної можливості внести зміни до такого річного плану. Водночас положення Закону не містять порядку, який би передбачав алгоритм дій замовника після переведення закупівлі в статус «Оголошено закупівлю» на етап «Заплановано». Враховуючи викладене, продовження зазначеної процедури за таких обставин означало б подальше проведення відкритих торгів з порушенням вимог пункту 4 частини другої статті 4 Закону України «Про публічні закупівлі». Відповідно до підпункту 2 пункту 50 Особливостей Замовник відміняє публічну закупівлю у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель, із зазначенням таких порушень, які неможливо усунути.
Період оскарження: 21.08.2026 08:57 - 01.09.2026 00:00
Дата опублікування: 21.08.2026 08:57
Дата виконання: 01.09.2026 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴26 880 000.00 Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015: 09110000-3 — Тверде паливо