-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015: 09110000-3 — Тверде паливо
Тендер Prozorro UA-2026-06-04-005991-a
Торги відмінено
9 408 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
42c9447571a747b78925287620fede18
Внутрішній номер закупівлі:
29436155
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-04-005991-a
Замовник:
ПІВДЕННЕ КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26642351
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Сергій Бойко +380730482528 pkeu.zamov@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
9 408 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.06.2026 12:21 - 09.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.06.2026 12:21 - 12.06.2026 12:00
Аукціон:
з 15.06.2026 12:39
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
1c00cc8895b34f048ab60c80cfe932d4
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
було встановлено невірне зазначення інформації в електронній системі закупівель, а саме не вірно зазначено місце доставки товару, та не відображено кваліфікаційні критерії в електронній системі.
Період оскарження:
04.06.2026 16:33 - 15.06.2026 00:00
Дата опублікування:
04.06.2026 16:33
Дата виконання:
15.06.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴9 408 000.00 Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015: 09110000-3 — Тверде паливо