-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Скасування закупівлі
Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015: 09110000-3 — Тверде паливо
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-002770-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація від початку періоду пройшов 41 робочий день
Кваліфікація
від початку періоду пройшов 41 робочий день
9 408 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
97221bbf7f9f43ac98b84fdc5e3f8eab
Внутрішній номер закупівлі:
29685946
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-002770-a
Замовник:
ПІВДЕННЕ КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26642351
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Сергій Бойко +380730482528 pkeu.zamov@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
9 408 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 10:46 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 10:46 - 08.07.2026 12:00
Аукціон:
09.07.2026 13:56 - 09.07.2026 14:25
Період кваліфікації:
з 09.07.2026 14:25
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
fb203e8a044243e3b8367c85d1a9746e
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Керуючись вимогами Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), приписами Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 року №1178 (далі – Особливості), Положенням про уповноважену особу, мною, уповноваженою особою, під час проведення процедури закупівлі за предметом «Вугілля кам’яне марки ДГ (13–100)» (UA-2026-06-30-002770-a) виявлено порушення вимог Закону України «Про публічні закупівлі», яке полягає у відсутності в річному плані закупівель коду економічної класифікації видатків бюджету.
Згідно пункту 3 Особливостей замовники, що зобов’язані здійснювати публічні закупівлі товарів, робіт і послуг відповідно до Закону, проводять закупівлі з урахуванням цих Особливостей та з дотриманням принципів здійснення публічних закупівель, визначених Законом.
Закон регламентує процедуру закупівлі як послідовність визначених законом стадій, на кожній з яких замовник вчиняє передбачені Законом дії.
Відповідно до абзацу третього частини першої статті 4 Закону закупівля здійснюється відповідно до річного плану закупівель.
Відповідно до пункту 4 частини другої статті 4 Закону у річному плані закупівель повинна міститися, зокрема, інформація про код економічної класифікації видатків бюджету (для бюджетних коштів).
Зазначена закупівля здійснюється за рахунок бюджетних коштів, у зв’язку з чим при формуванні та оприлюдненні річного плану закупівель Замовник був зобов’язаний вказати код економічної класифікації видатків бюджету.
Разом з тим у річному плані закупівель «UA-P-2026-06-30-003422-a», на підставі якого здійснюється зазначена закупівля, код економічної класифікації видатків бюджету відсутній.
Враховуючи викладене, в опублікованій закупівлі під час проведення відкритих торгів виявлені порушення вимог пункту 4 частини другої статті 4 Закону.
При цьому, відсутність КЕКВ є порушенням саме річного плану закупівель, який є підставою для оголошення процедури закупівлі. Усунення такого порушення потребувало б внесення змін до річного плану UA-P-2026-06-30-003422-a, що після оголошення процедури закупівлі технічно неможливо.
Згідно з інформацією розміщеною на офіційному інформаційному ресурсі Prozorro-Інфобокс за посиланням https://infobox.prozorro.org/articles/koli-mozhna-vnositi-zmini-v-richniy-plan, функціоналом електронної системи закупівель передбачено, що річний план має, зокрема, статуси «Запланований», «Оголошено закупівлю» та «Скасований». При цьому внести зміни до річного плану можливо лише у разі, якщо план перебуває у статусі «Чернетка» або «Запланований». Для плану, який перебуває у статусі «Оголошено закупівлю», внесення змін не передбачено.
Також Prozorro-Інфобокс зазначає (https://infobox.prozorro.org/updates/yak-pov-yazati-tender-ta-plan-zakupivli), що в статус «Оголошено закупівлю» план переходить після того, як Замовник оголосить процедуру за відповідним планом. Це означає, що план виконав своє призначення і процес перейшов на етап закупівлі. Статус «Оголошено закупівлю» являється кінцевим і не передбачає можливості внесення змін.
Водночас нормами Закону та Особливостей не передбачено можливості після оголошення процедури повернути відповідний план до статусу, який дозволяє його редагування, а функціонал електронної системи закупівель не забезпечує можливості внесення відповідних змін до такого плану.
Таким чином, після оголошення процедури закупівлі та переходу відповідного річного плану у статус «Оголошено закупівлю» усунення порушення пункту 4 частини другої статті 4 Закону в межах процедури закупівлі UA-2026-06-30-002770-a – є неможливим, оскільки Замовник об'єктивно позбавлений технічної можливості внести зміни до такого річного плану закупівлі.
Враховуючи викладене, продовження зазначеної процедури за таких обставин означало б подальше проведення відкритих торгів з порушенням вимог пункту 4 частини другої статті 4 Закону України «Про публічні закупівлі».
Відповідні рішення щодо встановлення порушень законодавства у сфері публічних закупівель, пов’язаних із відсутністю коду економічної класифікації видатків бюджету у річному плані закупівель, містяться у висновках органу державного фінансового контролю – Державної аудиторської служби України, зокрема: UA-2024-11-21-015175-a, UA-2025-03-06-013914-a, UA-2025-02-12-008592-a.
Отже, орган державного фінансового контролю встановлює, що відсутність коду економічної класифікації видатків бюджету у річному плані закупівель за умови здійснення закупівлі за бюджетні кошти – є порушенням вимог Закону України «Про публічні закупівлі».
При цьому приписами підпункту 2 пункту 50 Особливостей та підпункту 2 частини 1 статті 32 Закону встановлено, що Замовник відміняє публічну закупівлю у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель, із зазначенням таких порушень, які неможливо усунути.
Період оскарження:
31.08.2026 09:13 - 11.09.2026 00:00
Дата опублікування:
31.08.2026 09:13
Статус:
Період оскарження
- Лот №1 ₴9 408 000.00 Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015: 09110000-3 — Тверде паливо