• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015: 09110000-3 — Тверде паливо

Оголошено тендер

9 408 000.00 UAH
Номер: ab280670d7f14d508045c4c985b1d638
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-30-003422-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПІВДЕННЕ КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ
Замовник: ПІВДЕННЕ КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ
Очікувана вартість: 9 408 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015: 09110000-3 — Тверде паливо
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Дата опублікування: 30.06.2026 10:38

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума9 408 000.00 UAH