-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015: 09110000-3 — Тверде паливо
Тендер Prozorro UA-2026-06-04-006231-a
Торги відмінено
9 408 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
8f532cb9f2ce4a1488ea0336cc332e7b
Внутрішній номер закупівлі:
29436388
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-04-006231-a
Замовник:
ПІВДЕННЕ КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26642351
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Сергій Бойко +380730482528 pkeu.zamov@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
9 408 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.06.2026 12:32 - 09.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.06.2026 12:32 - 12.06.2026 12:00
Аукціон:
з 15.06.2026 14:18
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
0e68d867392944b290fc8ae72ad52365
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
було встановлено невірне зазначення інформації в електронній системі закупівельна, а саме не вірно зазначено місце доставки товару, та не відображено кваліфікаційні критерії в електронній системі.
Період оскарження:
04.06.2026 16:36 - 15.06.2026 00:00
Дата опублікування:
04.06.2026 16:36
Дата виконання:
15.06.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴9 408 000.00 Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015: 09110000-3 — Тверде паливо