• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015: 09110000-3 — Тверде паливо

Завершена

9 408 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 9e7c79d76767485298b5d307483dbe76
Внутрішній номер закупівлі: 29685624
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-30-002426-a   
Замовник: ПІВДЕННЕ КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ
Контактна особа: Сергій Бойко +380730482528 pkeu.zamov@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 9 408 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.06.2026 10:33 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 30.06.2026 10:33 - 08.07.2026 12:00
Аукціон: 09.07.2026 14:26 - 09.07.2026 14:55
Період кваліфікації: 09.07.2026 14:55 - 24.07.2026 11:17
Період завантаження договору: 30.07.2026 00:00 - 09.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴9 408 000.00 Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015: 09110000-3 — Тверде паливо