-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Магнітні та оптичні зчитувальні пристрої- ID: UA-2024-02-15-006034-a
- Дата створення : 15.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20755760
Херсонська обласна прокуратура ЄДРПОУ: 04851120ДК 021:2015: 30216000-6 Магнітні та оптичні зчитувальні пристроїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбук- ID: UA-2023-12-08-013514-a
- Дата створення : 08.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19972881
Херсонська обласна прокуратура ЄДРПОУ: 04851120ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Моноблоки- ID: UA-2023-12-08-007631-a
- Дата створення : 08.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19967659
Херсонська обласна прокуратура ЄДРПОУ: 04851120ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Настільні комп'ютери (Ноутбуки)- ID: UA-2023-11-30-014403-a
- Дата створення : 30.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19852328
Херсонська обласна прокуратура ЄДРПОУ: 04851120ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Настільні комп’ютери (Ноутбук)- ID: UA-2023-10-31-001722-a
- Дата створення : 31.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19461972
Херсонська обласна прокуратура ЄДРПОУ: 04851120ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Машини для обробки даних (апаратна частина) (ноутбуки, моноблоки- ID: UA-2023-03-16-010824-a
- Дата створення : 16.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17260624
Херсонська обласна прокуратура ЄДРПОУ: 04851120ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Моноблоки- ID: UA-2022-12-07-018589-a
- Дата створення : 07.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16146725
Херсонська обласна прокуратура ЄДРПОУ: 04851120ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбуки- ID: UA-2022-12-02-003721-a
- Дата створення : 02.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16073005
Херсонська обласна прокуратура ЄДРПОУ: 04851120ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Настільні комп’ютери (Ноутбук) за ДК 021:2015 – 30210000-4 - Машини для обробки даних (апа...×-
Настільні комп’ютери (Ноутбук) за ДК 021:2015 – 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина) (номенклатурний код ДК:021:2015 30213300-8 - Настільні комп’ютери)
- ID: UA-2022-10-24-002328-a
- Дата створення : 24.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15651824
Херсонська обласна прокуратура ЄДРПОУ: 04851120ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Настільні комп’ютери (Ноутбук) (номенклатурний код ДК:021:2015 30213300-8 - Настільні ком...×-
Настільні комп’ютери (Ноутбук) (номенклатурний код ДК:021:2015 30213300-8 - Настільні комп’ютери) – 13 шт.
- ID: UA-2022-09-29-001999-a
- Дата створення : 29.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15459256
Херсонська обласна прокуратура ЄДРПОУ: 04851120ДК 021:2015: 30213300-8 Настільні комп’ютериТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Настільні комп’ютери (Моноблок) за ДК 021:2015 – 30210000-4 - Машини для обробки даних (ап...×-
Настільні комп’ютери (Моноблок) за ДК 021:2015 – 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина) (номенклатурний код ДК:021:2015 30213300-8 - Настільні комп’ютери)
- ID: UA-2022-09-06-010719-a
- Дата створення : 06.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15267623
Херсонська обласна прокуратура ЄДРПОУ: 04851120ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
системний блок- ID: UA-2021-10-12-000198-b
- Дата створення : 12.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11939828
Херсонська обласна прокуратура ЄДРПОУ: 04851120ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
персональний комп’ютер (системний блок)- ID: UA-2021-06-16-002909-a
- Дата створення : 16.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10375857
Херсонська обласна прокуратура ЄДРПОУ: 04851120ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
настільні комп'ютери (Неттопи)- ID: UA-2019-11-28-001715-b
- Дата створення : 28.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4081892
Прокуратура Херсонської області ЄДРПОУ: 04851120ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
настільні комп'ютери- ID: UA-2019-11-07-000280-b
- Дата створення : 07.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3979766
Прокуратура Херсонської області ЄДРПОУ: 04851120ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -