-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ноутбук
Тендер Prozorro UA-2023-12-08-013514-a
Завершена
243 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 215.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 215.00 UAH
Номер:
0e82ec4e0c804e1c86bd0b0481dff957
Внутрішній номер закупівлі:
19972881
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-08-013514-a
Замовник:
Херсонська обласна прокуратура
×
-
Код ЄДРПОУ:
04851120
-
Адреса:
73025, Україна, Херсонська область, Херсон, вул. Михайлівська, 33
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Самойленко Федір Миколайович +380956536127 mtz@kherson.gp.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
243 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.12.2023 14:30 - 13.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
08.12.2023 14:30 - 16.12.2023 14:35
Період кваліфікації:
16.12.2023 14:37 - 18.12.2023 14:17
Період завантаження договору:
24.12.2023 00:00 - 03.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴243 000.00 Ноутбук