-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбук
Оголошено тендер
243 000.00
UAH
Номер:
535373ffdba445b6abd74464bb501850
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-08-004398-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Херсонська обласна прокуратура
×
-
Код ЄДРПОУ:
04851120
-
Адреса:
73025, Україна, Херсонська область, Херсон, вул. Михайлівська, 33
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Херсонська обласна прокуратура
×
-
Код ЄДРПОУ:
04851120
-
Адреса:
73025, Україна, Херсонська область, Херсон, вул. Михайлівська, 33
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
243 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ноутбук
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
08.12.2023 14:18
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Ноутбук
Кількість
9 штуки
Період постачання
до 28.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума243 000.00 UAH