• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Моноблоки

Завершена

436 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 180.00 UAH
Номер: ba82722b4cf14ac28474dec37b88e616
Внутрішній номер закупівлі: 16146725
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-12-07-018589-a   
Замовник: Херсонська обласна прокуратура
Контактна особа: Самойленко Федір Миколайович +380956536127 mtz@kherson.gp.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 436 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 07.12.2022 17:19 - 12.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 07.12.2022 17:19 - 15.12.2022 17:24
Аукціон: 16.12.2022 15:59 - 16.12.2022 16:22
Період кваліфікації: 16.12.2022 16:22 - 19.12.2022 12:12
Період завантаження договору: 25.12.2022 00:00 - 04.01.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴436 000.00 Моноблоки