-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Моноблоки
Оголошено тендер
436 000.00
UAH
Номер:
4dc20b5d057c48bd99654692953ce533
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-07-005709-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Херсонська обласна прокуратура
×
-
Код ЄДРПОУ:
04851120
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, вул. Михайлівська, 33
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Херсонська обласна прокуратура
×
-
Код ЄДРПОУ:
04851120
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, вул. Михайлівська, 33
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
436 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Моноблоки
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
07.12.2022 16:50
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Моноблоки
Кількість
20 штуки
Період постачання
до 24.12.2022
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума436 000.00 UAH