-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Настільні комп’ютери (Ноутбук)
Тендер Prozorro UA-2023-10-31-001722-a
Завершена
324 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 620.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 620.00 UAH
Номер:
9da73887c2ad4f17aee736825995158a
Внутрішній номер закупівлі:
19461972
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-31-001722-a
Замовник:
Херсонська обласна прокуратура
×
-
Код ЄДРПОУ:
04851120
-
Адреса:
73025, Україна, Херсонська область, Херсон, вул. Михайлівська, 33
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Самойленко Федір Миколайович +380956536127 mtz@kherson.gp.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
324 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
31.10.2023 10:01 - 05.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
31.10.2023 10:01 - 08.11.2023 10:06
Період кваліфікації:
08.11.2023 10:08 - 10.11.2023 10:29
Період завантаження договору:
16.11.2023 00:00 - 26.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴324 000.00 Настільні комп’ютери (Ноутбук)