-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Настільні комп’ютери (Ноутбук)
Оголошено тендер
324 000.00
UAH
Номер:
28d233cc1928425293945cd88477ac33
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-25-006627-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Херсонська обласна прокуратура
×
-
Код ЄДРПОУ:
04851120
-
Адреса:
73025, Україна, Херсонська область, Херсон, вул. Михайлівська, 33
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Херсонська обласна прокуратура
×
-
Код ЄДРПОУ:
04851120
-
Адреса:
73025, Україна, Херсонська область, Херсон, вул. Михайлівська, 33
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
324 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Настільні комп’ютери (Ноутбук)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
25.10.2023 16:18
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Настільні комп’ютери (Ноутбук)
Кількість
12 штуки
Період постачання
до 25.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума324 000.00 UAH