• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Машини для обробки даних (апаратна частина) (ноутбуки, моноблоки

Завершена

2 261 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 11 305.00 UAH
Номер: 72dcd67ed1164311bc1ec224cae2e637
Внутрішній номер закупівлі: 17260624
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-03-16-010824-a   
Замовник: Херсонська обласна прокуратура
Контактна особа: Самойленко Федір Миколайович +380956536127 mtz@kherson.gp.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 261 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 16.03.2023 16:19 - 21.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 16.03.2023 16:19 - 24.03.2023 16:24
Період кваліфікації: 24.03.2023 16:25 - 31.03.2023 10:42
Період завантаження договору: 06.04.2023 00:00 - 16.04.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 261 000.00 Ноутбуки, моноблоки