• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Настільні комп'ютери (Ноутбуки)

Завершена

1 351 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 755.00 UAH
Номер: 33368f4630fa4946b972b351629ade8b
Внутрішній номер закупівлі: 19852328
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-11-30-014403-a   
Замовник: Херсонська обласна прокуратура
Контактна особа: Самойленко Федір Миколайович +380956536127 mtz@kherson.gp.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 351 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.11.2023 17:02 - 05.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 30.11.2023 17:02 - 08.12.2023 17:07
Період кваліфікації: 08.12.2023 17:09 - 08.12.2023 18:00
Період завантаження договору: 14.12.2023 00:00 - 24.12.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 351 000.00 Настільні комп'ютери (Ноутбуки)