• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Настільні комп'ютери (Ноутбуки)

Оголошено тендер

1 351 000.00 UAH
Номер: 288a303a97814798ac6ff6d5158cd9d4
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-11-29-003007-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Херсонська обласна прокуратура
Замовник: Херсонська обласна прокуратура
Очікувана вартість: 1 351 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Настільні комп'ютери (Ноутбуки)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 29.11.2023 12:32

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Настільні комп'ютери (Ноутбуки)
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 55 штуки
Період постачання до 25.12.2023

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума1 351 000.00 UAH