-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ноутбуки
Тендер Prozorro UA-2022-12-02-003721-a
Завершена
480 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 400.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 400.00 UAH
Номер:
8f4fbb04e92c4ab089c2e1e59fd2421f
Внутрішній номер закупівлі:
16073005
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-02-003721-a
Замовник:
Херсонська обласна прокуратура
×
-
Код ЄДРПОУ:
04851120
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, вул. Михайлівська, 33
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Самойленко Федір Миколайович +380956536127 mtz@kherson.gp.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
480 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.12.2022 11:30 - 07.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
02.12.2022 11:30 - 10.12.2022 10:40
Аукціон:
12.12.2022 12:57 - 12.12.2022 13:20
Період кваліфікації:
12.12.2022 13:20 - 13.12.2022 11:50
Період завантаження договору:
19.12.2022 00:00 - 29.12.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴480 000.00 Ноутбуки