• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Ноутбуки

Оголошено тендер

480 000.00 UAH
Номер: 9b03bcdd99454380b194aae78b11d7e0
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-12-02-001517-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Херсонська обласна прокуратура
Замовник: Херсонська обласна прокуратура
Очікувана вартість: 480 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Ноутбуки
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 02.12.2022 10:23

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Ноутбуки
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 20 штуки
Період постачання до 24.12.2022

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума480 000.00 UAH