• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Моноблоки

Завершена

1 680 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 400.00 UAH
Номер: 969e0faf367e4246af7da2e90534b275
Внутрішній номер закупівлі: 19967659
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-12-08-007631-a   
Замовник: Херсонська обласна прокуратура
Контактна особа: Самойленко Федір Миколайович +380956536127 mtz@kherson.gp.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 680 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 08.12.2023 11:56 - 13.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 08.12.2023 11:56 - 16.12.2023 12:01
Період кваліфікації: 16.12.2023 12:01 - 18.12.2023 14:19
Період завантаження договору: 24.12.2023 00:00 - 03.01.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 680 000.00 Моноблоки