-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 24310000-0 - Основні неорганіч...×-
ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини
- ID: UA-2026-08-26-001000-a
- Дата створення : 26.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30192628
Міське комунальне підприємство "Миколаївводоканал" ЄДРПОУ: 31448144ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниАукціондо початку аукціону залишилося 23 години
-
-
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 24310000-0 - Основні неорганіч...×-
ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини
- ID: UA-2026-07-29-010321-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29945532
Міське комунальне підприємство "Миколаївводоканал" ЄДРПОУ: 31448144ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини (Гіпохлорит натрію марки А...×-
ДК 021:2015 - 24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини (Гіпохлорит натрію марки А)
- ID: UA-2026-07-28-005918-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29928470
Міське комунальне підприємство "Миколаївводоканал" ЄДРПОУ: 31448144ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 24310000-0 Основні неорганічні...×-
ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини ( Гіпохлорит натрію марки А)
- ID: UA-2026-07-10-006623-a
- Дата створення : 10.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29785385
Міське комунальне підприємство "Миколаївводоканал" ЄДРПОУ: 31448144ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 24310000-0 - Основні неорганіч...×-
ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини
- ID: UA-2026-07-07-007768-a
- Дата створення : 07.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29750842
Міське комунальне підприємство "Миколаївводоканал" ЄДРПОУ: 31448144ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 - 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (24316000-2 Дистильована вод...×-
ДК 021:2015 - 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (24316000-2 Дистильована вода)
- ID: UA-2026-03-09-010797-a
- Дата створення : 09.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28543085
Міське комунальне підприємство "Миколаївводоканал" ЄДРПОУ: 31448144ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 24310000-0 - Основні неорганіч...×-
ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини
- ID: UA-2025-12-19-013861-a
- Дата створення : 19.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27669826
Міське комунальне підприємство "Миколаївводоканал" ЄДРПОУ: 31448144ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 24310000-0 - Основні неорганічн...×-
ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини
- ID: UA-2025-12-19-010357-a
- Дата створення : 19.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27666348
Міське комунальне підприємство "Миколаївводоканал" ЄДРПОУ: 31448144ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 24310000-0 - Основні неорганіч...×-
ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини
- ID: UA-2025-12-19-004434-a
- Дата створення : 19.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27660521
Міське комунальне підприємство "Миколаївводоканал" ЄДРПОУ: 31448144ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 24310000-0 - Основні неорганіч...×-
ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини
- ID: UA-2025-10-02-003888-a
- Дата створення : 02.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26619991
Міське комунальне підприємство "Миколаївводоканал" ЄДРПОУ: 31448144ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
- 3
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 24310000-0 - Основні неорганіч...×-
ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини
- ID: UA-2025-07-22-009715-a
- Дата створення : 22.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25943615
Міське комунальне підприємство "Миколаївводоканал" ЄДРПОУ: 31448144ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 24310000-0 - Основні неорганіч...×-
ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини
- ID: UA-2025-07-22-007248-a
- Дата створення : 22.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25941106
Міське комунальне підприємство "Миколаївводоканал" ЄДРПОУ: 31448144ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 24310000-0 - Основні неорганіч...×-
ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини
- ID: UA-2025-07-21-004758-a
- Дата створення : 21.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25927478
Міське комунальне підприємство "Миколаївводоканал" ЄДРПОУ: 31448144ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 24310000-0 - Основні неорганіч...×-
ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини
- ID: UA-2025-07-17-010303-a
- Дата створення : 17.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25908767
Міське комунальне підприємство "Миколаївводоканал" ЄДРПОУ: 31448144ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 24310000-0 - Основні неорганіч...×-
ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини
- ID: UA-2025-07-11-002726-a
- Дата створення : 11.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25855419
Міське комунальне підприємство "Миколаївводоканал" ЄДРПОУ: 31448144ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена