-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини
Тендер Prozorro UA-2025-10-02-003888-a
Завершена
27 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
4fad584fe5174b5f9d2478447bd28078
Внутрішній номер закупівлі:
26619991
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-02-003888-a
Замовник:
Міське комунальне підприємство "Миколаївводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31448144
-
Адреса:
54055, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Погранична, 161
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олена Баланчук +380674736817 balanchuk@vodokanal.mk.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
27 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.10.2025 11:28 - 10.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
02.10.2025 11:28 - 13.10.2025 10:00
Аукціон:
14.10.2025 12:42 - 14.10.2025 13:05
Період кваліфікації:
14.10.2025 13:05 - 17.10.2025 14:16
Період завантаження договору:
23.10.2025 00:00 - 02.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴27 000.00 ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини