-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини
Тендер Prozorro UA-2026-08-26-001000-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон до початку аукціону залишилося 18 годин
-
Пропозиції
розглянуто
Аукціон
до початку аукціону залишилося 18 годин
1 244 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
830285c0ec5448f4af4fd94fc64f8fd6
Внутрішній номер закупівлі:
30192628
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-26-001000-a
Замовник:
Міське комунальне підприємство "Миколаївводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31448144
-
Адреса:
54055, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Погранична, 161
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олена Баланчук +380674736817 balanchuk@vodokanal.mk.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 244 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
26.08.2026 09:29 - 31.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.08.2026 09:29 - 03.09.2026 10:00
Аукціон:
з 04.09.2026 14:57
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 244 000.00 ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини