-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015 - 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (24316000-2 Дистильована вода)
Тендер Prozorro UA-2026-03-09-010797-a
Завершена
39 846.00
UAH з ПДВ
Номер:
91ae84bb369f45c89ab9a554ad935599
Внутрішній номер закупівлі:
28543085
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-09-010797-a
Замовник:
Міське комунальне підприємство "Миколаївводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31448144
-
Адреса:
54055, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Погранична, 161
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Андрій Садовников +380673816517 sadovnikov@vodokanal.mk.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
39 846.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.03.2026 15:42 - 14.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.03.2026 15:42 - 17.03.2026 16:00
Аукціон:
з 18.03.2026 11:06
Період кваліфікації:
17.03.2026 16:00 - 18.03.2026 09:12
Період завантаження договору:
24.03.2026 00:00 - 03.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴39 846.00 ДК 021:2015 - 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (24316000-2 Дистильована вода)