-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 - 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (24316000-2 Дистильована вода)
Оголошено тендер
39 846.00
UAH
Номер:
be51648882b848a3bd8d1098a053b461
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-09-013654-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Міське комунальне підприємство "Миколаївводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31448144
-
Адреса:
54055, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Погранична, 161
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Міське комунальне підприємство "Миколаївводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31448144
-
Адреса:
54055, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Погранична, 161
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
39 846.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 - 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (24316000-2 Дистильована вода)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини
Дата опублікування:
09.03.2026 15:35
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Дистильована вода
Кількість
3000 літр
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума39 846.00 UAH