-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини ( Гіпохлорит натрію марки А)
Тендер Prozorro UA-2026-07-10-006623-a
Торги не відбулися
10 483 400.00
UAH без ПДВ
Номер:
a9115640419840e38d7ca72b0838d984
Внутрішній номер закупівлі:
29785385
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-10-006623-a
Замовник:
Міське комунальне підприємство "Миколаївводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31448144
-
Адреса:
54055, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Погранична, 161
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Анна Іскяндарова +380675503677 iskyandarova@vodokanal.mk.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
10 483 400.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.07.2026 13:47 - 17.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.07.2026 13:47 - 20.07.2026 10:00
Аукціон:
21.07.2026 11:48 - 21.07.2026 12:17
Період кваліфікації:
21.07.2026 12:17 - 31.07.2026 08:03
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴10 483 400.00 ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини ( Гіпохлорит натрію марки А)