-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини
Тендер Prozorro UA-2026-07-07-007768-a
Торги не відбулися
9 792 166.67
UAH без ПДВ
Номер:
6be4848fd3a9486cbc40ada302286678
Внутрішній номер закупівлі:
29750842
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-07-007768-a
Замовник:
Міське комунальне підприємство "Миколаївводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31448144
-
Адреса:
54055, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Погранична, 161
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олена Баланчук +380674736817 balanchuk@vodokanal.mk.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
9 792 166.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.07.2026 15:00 - 13.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.07.2026 15:00 - 16.07.2026 10:00
Аукціон:
17.07.2026 12:57 - 17.07.2026 13:32
Період кваліфікації:
17.07.2026 13:32 - 03.08.2026 10:52
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴9 792 166.67 ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини