-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини
Тендер Prozorro UA-2025-12-19-010357-a
Завершена
19 280 663.40
UAH з ПДВ
Номер:
50f2f6728c5b44158cbada5d504c1da8
Внутрішній номер закупівлі:
27666348
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-19-010357-a
Замовник:
Міське комунальне підприємство "Миколаївводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31448144
-
Адреса:
54055, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Погранична, 161
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олена Баланчук +380674736817 balanchuk@vodokanal.mk.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
19 280 663.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.12.2025 12:26 - 24.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
19.12.2025 12:26 - 27.12.2025 13:00
Аукціон:
29.12.2025 11:04 - 29.12.2025 11:39
Період кваліфікації:
29.12.2025 11:39 - 29.12.2025 14:50
Період завантаження договору:
04.01.2026 00:00 - 14.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴19 280 663.40 ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини