• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини

Завершена

39 540.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 395.40 UAH
Номер: 6adcef2747064708bcf97d1bca267294
Внутрішній номер закупівлі: 25908767
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-07-17-010303-a   
Замовник: Міське комунальне підприємство "Миколаївводоканал"
Контактна особа: Олена Баланчук +380674736817 balanchuk@vodokanal.mk.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 39 540.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 17.07.2025 16:35 - 22.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 17.07.2025 16:35 - 25.07.2025 10:00
Аукціон: з 28.07.2025 14:28
Період кваліфікації: 25.07.2025 10:00 - 28.07.2025 11:54
Період завантаження договору: 03.08.2025 00:00 - 13.08.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴39 540.00 ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини