• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини

Оголошено тендер

39 540.00 UAH
Номер: 45070a557dea4da9aa026ad01f31a4d4
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-07-17-012363-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Міське комунальне підприємство "Миколаївводоканал"
Замовник: Міське комунальне підприємство "Миколаївводоканал"
Очікувана вартість: 39 540.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини
Дата опублікування: 17.07.2025 16:16

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписВласні кошти Покупця та/або інші не заборонені законодавством джерела
Сума39 540.00 UAH