-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Кисень медичний газоподібний (Oxygen, V03A N01), об'ємна частка кисню не менше 99.5%,...×-
Кисень медичний газоподібний (Oxygen, V03A N01), об'ємна частка кисню не менше 99.5%, балон 40л., з обміном балону
- ID: UA-2026-09-03-012566-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285952
Комунальне некомерційне підприємство "Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня" Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 02774119ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Кисень медичний рідкий (Oxygen, V03A N01), наливом- ID: UA-2026-08-25-011333-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30188728
Комунальне некомерційне підприємство "Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня" Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 02774119ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Кисень медичний рідкий (Oxygen, V03A N01), наливом; Кисень медичний газоподібний (Oxygen,...×-
Кисень медичний рідкий (Oxygen, V03A N01), наливом; Кисень медичний газоподібний (Oxygen, V03A N01), об'ємна частка кисню не менше 99.5%, балон 40л., з обміном балону; Діоксид вуглецю (вуглекислота) газоподібний, вищий сорт, балон 40 л
- ID: UA-2025-11-25-005837-a
- Дата створення : 25.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27255052
Комунальне некомерційне підприємство "Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня" Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 02774119ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кисень медичний рідкий; Кисень медичний газоподібний (бал. 6,3м3/40л); Азот рідкий (сосуд...×-
Кисень медичний рідкий; Кисень медичний газоподібний (бал. 6,3м3/40л); Азот рідкий (сосуд дюар); Діоксид вуглецю (бал. 40л)
- ID: UA-2024-12-07-000254-a
- Дата створення : 07.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23566773
Комунальне некомерційне підприємство "Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня" Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 02774119ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кисень медичний рідкий- ID: UA-2024-11-23-000311-a
- Дата створення : 23.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23371408
Комунальне некомерційне підприємство "Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня" Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 02774119ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кисень медичний рідкий; Кисень медичний газоподібний (бал. 6,3м3/40л); Азот рідкий (сосуд...×-
Кисень медичний рідкий; Кисень медичний газоподібний (бал. 6,3м3/40л); Азот рідкий (сосуд дюар); Діоксид вуглецю (бал. 40л)
- ID: UA-2024-01-03-001677-a
- Дата створення : 03.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20304622
Комунальне некомерційне підприємство "Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня" Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 02774119ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кисень медичний рідкий; Кисень медичний газоподібний (бал. 6,3м3/40л); Азот рідкий (сосуд...×-
Кисень медичний рідкий; Кисень медичний газоподібний (бал. 6,3м3/40л); Азот рідкий (сосуд дюар); Діоксид вуглецю (бал. 40л)
- ID: UA-2023-11-29-011872-a
- Дата створення : 29.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19830167
Комунальне некомерційне підприємство "Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня" Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 02774119ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кисень медичний рідкий (Кисень рідкий для кисневої підтримки пацієнтів); Кисень медичний г...×-
Кисень медичний рідкий (Кисень рідкий для кисневої підтримки пацієнтів); Кисень медичний газоподібний (бал. 6,3м3/40л) (Кисень газоподібний для кисневої підтримки пацієнтів); Азот рідкий (сосуд дюар); Діоксид вуглецю (бал. 40л)
- ID: UA-2023-01-28-000087-a
- Дата створення : 28.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16765891
Комунальне некомерційне підприємство "Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня" Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 02774119ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кисень медичний рідкий; Кисень медичний газоподібний (бал. 6,3м3/40л); Азот рідкий (сосуд...×-
Кисень медичний рідкий; Кисень медичний газоподібний (бал. 6,3м3/40л); Азот рідкий (сосуд дюар); Діоксид вуглецю (бал. 40л)
- ID: UA-2022-12-26-016305-a
- Дата створення : 26.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16455829
Комунальне некомерційне підприємство "Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня" Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 02774119ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кисень медичний рідкий; Кисень медичний газоподібний (бал. 6,3м3/40л); Азот рідкий (сосуд...×-
Кисень медичний рідкий; Кисень медичний газоподібний (бал. 6,3м3/40л); Азот рідкий (сосуд дюар); Діоксид вуглецю (бал. 40л)
- ID: UA-2022-12-01-011469-a
- Дата створення : 01.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16061789
Комунальне некомерційне підприємство "Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня" Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 02774119ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Кисень медичний рідкий, Кисень медичний газоподібний (бал. 6,3м3/40л), Азот рідкий (сосуд...×-
Кисень медичний рідкий, Кисень медичний газоподібний (бал. 6,3м3/40л), Азот рідкий (сосуд дюар), Діоксид вуглецю (бал. 40л)
- ID: UA-2022-01-12-000137-b
- Дата створення : 12.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13577801
Комунальне некомерційне підприємство "Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня" Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 02774119ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Кисень медичний рідкий, Кисень медичний газоподібний (бал. 6,3м3/40л), Азот рідкий (сосуд...×-
Кисень медичний рідкий, Кисень медичний газоподібний (бал. 6,3м3/40л), Азот рідкий (сосуд дюар), Діоксид вуглецю (бал. 40л)
- ID: UA-2021-12-10-009208-a
- Дата створення : 10.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13052503
Комунальне некомерційне підприємство "Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня" Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 02774119ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Кисень медичний рідкий, Кисень медичний газоподібний (бал. 6,3м3/40л), Азот рідкий (сосуд...×-
Кисень медичний рідкий, Кисень медичний газоподібний (бал. 6,3м3/40л), Азот рідкий (сосуд дюар), Діоксид вуглецю (бал. 40л)
- ID: UA-2021-11-24-003391-c
- Дата створення : 24.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12678508
Комунальне некомерційне підприємство "Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня" Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 02774119ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Кисень медичний рідкий, Кисень медичний газоподібний (бал. 6,3м3/40л), Азот рідкий (сосуд...×-
Кисень медичний рідкий, Кисень медичний газоподібний (бал. 6,3м3/40л), Азот рідкий (сосуд дюар), Діоксид вуглецю (бал. 40л)
- ID: UA-2021-01-20-008196-b
- Дата створення : 20.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8196850
Комунальне некомерційне підприємство "Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня" Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 02774119ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Кисень медичний рідкий, Кисень медичний газоподібний (бал. 6,3м3/40л), Азот рідкий (сосуд...×-
Кисень медичний рідкий, Кисень медичний газоподібний (бал. 6,3м3/40л), Азот рідкий (сосуд дюар), Діоксид вуглецю (бал. 40л)
- ID: UA-2020-12-30-006054-a
- Дата створення : 30.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 8079246
Комунальне некомерційне підприємство "Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня" Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 02774119ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиТорги не відбулисяТорги не відбулися -