-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Кисень медичний рідкий, Кисень медичний газоподібний (бал. 6,3м3/40л), Азот рідкий (сосуд дюар), Діоксид вуглецю (бал. 40л)
Тендер Prozorro UA-2022-01-12-000137-b
Усі тендерні пропозиції повинні готуватись українською мовою.
Завершена
493 401.08
UAH з ПДВ
Номер:
f59164cc9f6d4a748146f46463b6b761
Внутрішній номер закупівлі:
13577801
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-12-000137-b
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня" Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02774119
-
Адреса:
12430, Україна, Житомирська область, Житомирський район, с.Станишівка, шосе Сквирське, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ігнатенко Тетяна Іванівна +380631419049 dzo.prozorro22@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
24110000-8 Промислові газиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
На виконання вимог статті 10 Закону України “Про публічні закупівлі” перше оголошення ідентифікатор закупівлі UA-2021-11-24-003391-c про проведення відкритих торгів для потреб на 2022 рік на закупівлю Кисень медичний рідкий, Кисень медичний газоподібний (бал. 6,3м3/40л), Азот рідкий (сосуд дюар), Діоксид вуглецю (бал. 40л)(Класифікація за ДК 021:2015: 24110000-8 - Промислові гази) на 2022 рік, очікувана вартість 701262,24 грн. оприлюднено 24.11.2021 року через авторизований електронний майданчик. Станом на кінцеву дату подання тендерних пропозицій 10.12.2021 року була відсутня достатня кількість тендерних пропозицій та учасників аукціону, а саме: подано менше двох тендерних пропозицій. Автоматично системою дані відкриті торги було відмінено на підставі частини 2 статті 32 Закону — подання для участі у них менше двох тендерних пропозицій. Для забезпечення роботи КНП “Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня” необхідність Кисень медичний рідкий, Кисень медичний газоподібний (бал. 6,3м3/40л), Азот рідкий (сосуд дюар), Діоксид вуглецю (бал. 40л)(Класифікація за ДК 021:2015: 24110000-8 - Промислові гази) на 2022 рік залишилася і рішеням від 10.12.2021 р. було оголошено другу процедуру відкритих торгів ідентифікатор закупівлі UA-2021-12-10-009208-a очікувана вартість 701262,24,00 грн. Станом на кінцевий строк подання тендерних пропозицій 27.12.2021 року було повторно відсутня достатня кількість тендерних пропозицій та учасників аукціону, а саме: подано менше двох тендерних пропозицій. Автоматично системою дані відкриті торги було відмінено на підставі частини 2 статті 32 Закону — подання для участі у них менше двох тендерних пропозицій. Потреба у здійсненні закупівлі за предметом Кисень медичний рідкий, Кисень медичний газоподібний (бал. 6,3м3/40л), Азот рідкий (сосуд дюар), Діоксид вуглецю (бал. 40л)(Класифікація за ДК 021:2015: 24110000-8 - Промислові гази) у КНП “Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня” ЖОР залишилася та є необхідною для забезпечення потреб установи. Підстави для застосування переговорної процедури закупівлі із урахуванням норм пункту 1 частини другої статті 40 Закону (якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому пердмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасників не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендернй документації) двічі документально підтверджено.
Очікувана вартість:
493 401.08 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях14 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кисень медичний рідкий
Кількість
24000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Кисень медичний газоподібний (бал. 6,3м3/40л)
Кількість
756 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2022
Азот рідкий (сосуд дюар)
Кількість
100 літр
Період постачання
до 31.12.2022
Діоксид вуглецю (бал. 40л)
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ФІРМА "КРІОГЕНСЕРВІС"
Оскарження: 12.01.2022 09:49 - 23.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
21543199
-
Контактна особа:
Жирохов Володимир Володимирович +380444963070
-
Адреса:
08132, Україна, Київська область, село Петрівське, вулиця Київська будинок 29-К
Оскарження: 12.01.2022 09:49 - 23.01.2022 00:00
Ціна пропозиції
493 401.08 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.01.2022 09:49
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
612e03ceef314b2989feef7af918d826
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-12-000137-b-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ФІРМА "КРІОГЕНСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21543199
-
Контактна особа:
Жирохов Володимир Володимирович +380444963070
-
Адреса:
08132, Україна, Київська область, село Петрівське, вулиця Київська будинок 29-К
Номер договору:
ДКР/163/07/15
Сума договору:
370 220.39 UAH з ПДВ
Сума договору:
369 311.04 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.01.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
31.01.2022 00:00
Статус:
Виконаний