-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кисень медичний рідкий; Кисень медичний газоподібний (бал. 6,3м3/40л); Азот рідкий (сосуд дюар); Діоксид вуглецю (бал. 40л)
Тендер Prozorro UA-2022-12-01-011469-a
Торги не відбулися
568 704.86
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 687.05 UAH
мін. крок: 1% або 5 687.05 UAH
Номер:
e8056f1856ca46eea35c9e71d0477788
Внутрішній номер закупівлі:
16061789
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-01-011469-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня" Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02774119
-
Адреса:
12430, Україна, Житомирська область, Житомирський район, с.Станишівка, шосе Сквирське, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ігнатенко Тетяна Іванівна +380631419049 dzo.prozorro22@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
24110000-8 Промислові газиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
568 704.86 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.12.2022 14:41 - 06.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
01.12.2022 14:41 - 09.12.2022 14:46
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴568 704.86 Кисень медичний рідкий; Кисень медичний газоподібний (бал. 6,3м3/40л); Азот рідкий (сосуд дюар); Діоксид вуглецю (бал. 40л)