• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Промислові гази

Оголошено тендер

568 704.86 UAH
Номер: f8e0e97ec6fb4a87a5e3bf76693bd094
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-12-01-003185-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня" Житомирської обласної ради
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня" Житомирської обласної ради
Очікувана вартість: 568 704.86 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Промислові гази
Примітки: Кисень медичний рідкий; Кисень медичний газоподібний (бал. 6,3м3/40л); Азот рідкий (сосуд дюар); Діоксид вуглецю (бал. 40л)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові гази
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 01.12.2022 12:06

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Кисень медичний рідкий
Код ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові гази
Кількість 24000 кілограм
Період постачання до 31.12.2023
Кисень медичний газоподібний (бал. 6,3м3/40л)
Код ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові гази
Кількість 504 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2023
Азот рідкий (сосуд дюар)
Код ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові гази
Кількість 80 літр
Період постачання до 31.12.2023
Діоксид вуглецю (бал. 40л)
Код ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові гази
Кількість 8 балон
Період постачання до 31.12.2023

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума568 704.86 UAH