-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Кисень медичний рідкий, Кисень медичний газоподібний (бал. 6,3м3/40л), Азот рідкий (сосуд дюар), Діоксид вуглецю (бал. 40л)
Тендер Prozorro UA-2021-01-20-008196-b
Усі тендерні пропозиції повинні готуватись українською мовою.
Завершена
406 724.40
UAH з ПДВ
Номер:
51164cdb4d9446f8b8301a412a4bda7e
Внутрішній номер закупівлі:
8196850
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-20-008196-b
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня" Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02774119
-
Адреса:
12430, Україна, Житомирська область, Житомирський район, с.Станишівка, шосе Сквирське, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Клочок Тетяна Василівна +380996667962 010185dzo@gmail.com http://zhodkl.zt.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
24110000-8 Промислові газиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
на виконання вимог статті 10 Закону України “Про публічні закупівлі” перше оголошення ідентифікатор закупівлі UA-2020-12-10-001745-b про проведення відкритих торгів для потреб на 2021 рік на закупівлю CPV 021:2015: 24110000-8 - Промислові гази (Кисень медичний рідкий, Кисень медичний газоподібний (бал. 6,3м3/40л), Азот рідкий (сосуд дюар), Діоксид вуглецю (бал. 40л)) на 2021 рік, очікувана вартість 458 100,00 грн. оприлюднено 10.12.2020 року через авторизований електронний майданчик. Станом на кінцеву дату подання тендерних пропозицій 29.12.2020 року була відсутня достатня кількість тендерних пропозицій та учасників аукціону, а саме: подано менше двох тендерних пропозицій. Автоматично системою дані відкриті торги було відмінено на підставі частини 2 статті 32 Закону — подання для участі у них менше двох тендерних пропозицій. Для забезпечення роботи КНП “Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня” необхідність закупівлі CPV 021:2015: 24110000-8 - Промислові гази (Кисень медичний рідкий, Кисень медичний газоподібний (бал. 6,3м3/40л), Азот рідкий (сосуд дюар), Діоксид вуглецю (бал. 40л)) на 2021 рік залишилася і рішеням тендерного комітету 30.12.2020 року було оголошено другу процедуру відкритих торгів ідентифікатор закупівлі UA-2020-12-30-006054-a очікувана вартість 458 100,00 грн. Станом на кінцевий строк подання тендерних пропозицій 15.01.21 року було повторно відсутня достатня кількість тендерних пропозицій та учасників аукціону, а саме: подано менше двох тендерних пропозицій. Автоматично системою дані відкриті торги було відмінено на підставі частини 2 статті 32 Закону — подання для участі у них менше двох тендерних пропозицій. Потреба у здійсненні закупівлі за предметом CPV 021:2015: 24110000-8 - Промислові гази (Кисень медичний рідкий, Кисень медичний газоподібний (бал. 6,3м3/40л), Азот рідкий (сосуд дюар), Діоксид вуглецю (бал. 40л)) на 2021 рік залишилася та є необхідною для забезпечення потреб установи. Підстави для застосування переговорної процедури закупівлі із урахуванням норм пункту 1 частини другої статті 40 Закону (якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому пердмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасників не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендернй документації) двічі документально підтверджено.
Очікувана вартість:
406 724.40 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кисень медичний рідкий
Кількість
24000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Кисень медичний газоподібний (бал. 6,3м3/40л)
Кількість
699.3 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2021
Азот рідкий (сосуд дюар)
Кількість
60 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Діоксид вуглецю (бал. 40л)
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ФІРМА "КРІОГЕНСЕРВІС"
Оскарження: 20.01.2021 20:50 - 31.01.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
21543199
-
Контактна особа:
Жирохов Володимир Володимирович 380503134012 KM@CRYOGEN.KIEV.UA
-
Адреса:
08132, Україна, Київська область, c. Петрівське,, вулиця Київська, будинок 29-К
Оскарження: 20.01.2021 20:50 - 31.01.2021 00:00
Ціна пропозиції
406 724.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.01.2021 20:50
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
d843af6b08e24aeb86582ec8fe3cbe22
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-20-008196-b-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ФІРМА "КРІОГЕНСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21543199
-
Контактна особа:
Жирохов Володимир Володимирович 380503134012 KM@CRYOGEN.KIEV.UA
-
Адреса:
08132, Україна, Київська область, c. Петрівське,, вулиця Київська, будинок 29-К
Номер договору:
ДКР/823/07/15
Сума договору:
407 428.98 UAH з ПДВ
Сума договору:
406 495.04 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.02.2021 00:00 - 01.04.2022 23:59
Дата підписання:
12.02.2021 00:00
Статус:
Виконаний