-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Кисень медичний рідкий, Кисень медичний газоподібний (бал. 6,3м3/40л), Азот рідкий (сосуд дюар), Діоксид вуглецю (бал. 40л)
Тендер Prozorro UA-2020-12-30-006054-a
Усі тендерні пропозиції повинні готуватись українською мовою
Торги не відбулися
458 100.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 581.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 581.00 UAH
Номер:
b2bdc65226514feba0fb21e29b51401a
Внутрішній номер закупівлі:
8079246
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-30-006054-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня" Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02774119
-
Адреса:
12430, Україна, Житомирська область, Житомирський район, с.Станишівка, шосе Сквирське, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Клочок Тетяна Василівна +380996667962 010185dzo@gmail.com http://zhodkl.zt.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
24110000-8 Промислові газиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
458 100.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 581.00 UAH
Період уточнення:
30.12.2020 21:08 - 05.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
30.12.2020 21:08 - 15.01.2021 21:12
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кисень медичний рідкий
Кількість
24000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Кисень медичний газоподібний (бал. 6,3м3/40л)
Кількість
699.3 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2021
Азот рідкий (сосуд дюар)
Кількість
60 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Діоксид вуглецю (бал. 40л)
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ФІРМА "КРІОГЕНСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21543199
-
Контактна особа:
Шевчук Тетяна Борисівна 380503554296 ST@CRYOGEN.COM.UA http://cryogen.com.ua
-
Адреса:
08132, Україна, Київська область, с. Петрівське, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА, будинок 29-К
Початкова пропозиція
406 724.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
406 724.40 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
53
Скарги
0