-
Відкриті торги
-
КЕП
Промислові гази
Оголошено тендер
458 100.00
UAH
Номер:
ff1eceb65dfa4e7f9814fe0262528863
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-12-30-004965-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня" Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02774119
-
Адреса:
12430, Україна, Житомирська область, Житомирський район, с.Станишівка, шосе Сквирське, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня" Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02774119
-
Адреса:
12430, Україна, Житомирська область, Житомирський район, с.Станишівка, шосе Сквирське, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
458 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Промислові гази
Примітки:
Кисень медичний рідкий, Кисень медичний газоподібний (бал. 6,3м3/40л), Азот рідкий (сосуд дюар), Діоксид вуглецю (бал. 40л)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
24110000-8 Промислові гази
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
30.12.2020 21:02
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Кисень медичний рідкий
Кількість
24000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Кисень медичний газоподібний (бал. 6,3м3/40л)
Кількість
699.3 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2021
Азот рідкий (сосуд дюар)
Кількість
60 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Діоксид вуглецю (бал. 40л)
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума458 100.00 UAH