-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Кисень медичний рідкий, Кисень медичний газоподібний (бал. 6,3м3/40л), Азот рідкий (сосуд дюар), Діоксид вуглецю (бал. 40л)
Тендер Prozorro UA-2021-11-24-003391-c
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - українська
Торги не відбулися
701 262.24
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 700.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 700.00 UAH
Номер:
826dcedbf842467f9a199e66bb1a1534
Внутрішній номер закупівлі:
12678508
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-24-003391-c
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня" Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02774119
-
Адреса:
12430, Україна, Житомирська область, Житомирський район, с.Станишівка, шосе Сквирське, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Клочок Тетяна Василівна +380996667962 010185dzo@gmail.com http://zhodkl.zt.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
24110000-8 Промислові газиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
701 262.24 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 700.00 UAH
Період уточнення:
24.11.2021 17:02 - 30.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
24.11.2021 17:02 - 10.12.2021 17:06
Аукціон:
з 13.12.2021 14:33
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях14 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кисень медичний рідкий
Кількість
24000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Кисень медичний газоподібний (бал. 6,3м3/40л)
Кількість
756 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2022
Азот рідкий (сосуд дюар)
Кількість
100 літр
Період постачання
до 31.12.2022
Діоксид вуглецю (бал. 40л)
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2022