-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Кисень медичний рідкий, Кисень медичний газоподібний (бал. 6,3м3/40л), Азот рідкий (сосуд дюар), Діоксид вуглецю (бал. 40л)
Тендер Prozorro UA-2021-11-24-003391-c
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - українська
Торги не відбулися
701 262.24
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 700.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 700.00 UAH
Період уточнення:
24.11.2021 17:02 - 30.11.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим