• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Кисень медичний рідкий (Кисень рідкий для кисневої підтримки пацієнтів); Кисень медичний газоподібний (бал. 6,3м3/40л) (Кисень газоподібний для кисневої підтримки пацієнтів); Азот рідкий (сосуд дюар); Діоксид вуглецю (бал. 40л)

На виконання вимог статті 10 Закону України “Про публічні закупівлі” було оголошено закупівлю ідентифікатор UA-2022-12-26-016305-a про проведення відкритих торгів з особливостями для потреб на 2023 рік на закупівлю Кисень медичний рідкий; Кисень медичний газоподібний (бал. 6,3м3/40л); Азот рідкий (сосуд дюар); Діоксид вуглецю (бал. 40л) (Класифікація за ДК 021:2015: 24110000-8 - Промислові гази ) на 2023 рік, очікувана вартість 600 000,00 грн. оприлюднено 26.12.2022 року через авторизований електронний майданчик. Станом на кінцеву дату подання тендерних пропозицій 09.01.2023 року була відсутня достатня кількість тендерних пропозицій та учасників аукціону, а саме: відсутність учасника процедури закупівлі. Потреба у здійсненні закупівлі за предметом Кисень медичний рідкий; Кисень медичний газоподібний (бал. 6,3м3/40л); Азот рідкий (сосуд дюар); Діоксид вуглецю (бал. 40л) за предметом код ДК: 021:2015: 24110000-8 - Промислові гази у КНП “Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня” ЖОР залишилася та є необхідною для забезпечення потреб установи. Підстави для заключення договору із врахуванням ч. 6 пункту 13 Особливостей: «Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. грн, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис.гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: - відмінено відкриті торги через відсутність учасника процедури закупівлі (учасників процедури закупівлі), у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації, та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі.

Завершена

478 642.48 UAH з ПДВ
Номер: 78e30d0826714570903aaec8f578d585
Внутрішній номер закупівлі: 16765891
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-01-28-000087-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня" Житомирської обласної ради
Контактна особа: Ігнатенко Тетяна Іванівна +380631419049 dzo.prozorro22@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 478 642.48 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кисень медичний рідкий (Кисень рідкий для кисневої підтримки пацієнтів)
Код ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові гази
Кількість 24000 кілограм
Період постачання до 31.12.2023
Місце постачання 12430, Україна, Житомирська область, с. Станишівка, шосе Сквирське, 6 На карті
Кисень медичний газоподібний (бал. 6,3м3/40л) (Кисень газоподібний для кисневої підтримки пацієнтів)
Код ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові гази
Кількість 504 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2023
Місце постачання 12430, Україна, Житомирська область, с. Станишівка, шосе Сквирське, 6 На карті
Азот рідкий (сосуд дюар)
Код ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові гази
Кількість 80 літр
Період постачання до 31.12.2023
Місце постачання 12430, Україна, Житомирська область, с. Станишівка, шосе Сквирське, 6 На карті
Діоксид вуглецю (бал. 40л)
Код ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові гази
Кількість 8 балон
Період постачання до 31.12.2023
Місце постачання 12430, Україна, Житомирська область, с. Станишівка, шосе Сквирське, 6 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ФІРМА "КРІОГЕНСЕРВІС"
Ціна пропозиції 478 642.48 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.01.2023 09:19
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: bff5839cb1f04378bed6333ad61eb2c7
Ідентифікатор договору: UA-2023-01-28-000087-a-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ФІРМА "КРІОГЕНСЕРВІС"
Номер договору: 18
Сума договору: 341 305.50 UAH з ПДВ
Сума договору: 329 808.86 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 31.12.2023 23:59
Дата підписання: 25.01.2023 00:00
Статус:
Виконаний
Договір
pdf
додаткова_угода_1.pdf
pdf
додаткова_угода_2.pdf
p7s
sign.p7s